real estate menu left
real estate menu right

Szkolenie w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu 18 -19 listopada 2019 r. PDF Drukuj Email
Wpisał admin   
Czwartek, 06. Czerwiec 2019 04:51

konf

 

Szanowni Państwo,
 
Uprzejmie informuję, że do Biura FZZ wpłynęło pismo z Państwowej Inspekcji Pracy odnośnie planowanych w 2019 r. szkoleń dla członków Forum Związków Zawodowych.


W bieżącym roku Państwowa Inspekcja Pracy planuje organizację jednego dwudniowego szkolenia dla 30 osobowej grupy w terminie 18-19 listopada 2019 r., obejmującego problematykę związaną
z prawem pracy oraz bezpieczeństwem i ochroną zdrowia. Koszty organizacji szkolenia przeprowadzonego w Ośrodku Szkolenia Państwowej Inspekcji Pracy we Wrocławiu, łącznie z noclegiem i wyżywieniem, pokryte zostaną ze środków budżetowych PIP.


W związku z powyższym, proszę o przesłanie zagadnień tematycznych, które Państwa zdaniem są najistotniejsze z punktu widzenia planowanych szkoleń do dnia 31 lipca 2019 r.
 
Ze względu na ograniczoną liczbę uczestników prosimy o wskazanie 1 przedstawiciela Państwa organizacji do udziału w szkoleniu.

 

O zakwalifikowaniu na szkolenie decydować będzie kolejność zgłoszeń. Termin nadsyłania zgłoszeń: do dnia 31 lipca 2019 r.

 

Pozdrawiam
Marzena Prokop
Specjalista ds. biurowych
Biuro Forum Związków Zawodowych

ul. Juliana Smulikowskiego 6/8, 00-389 Warszawa
telefon: +48 226287375  | e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. | www.FZZ.org.pl

LAST_UPDATED2
 

Szukaj